Witajcie,
to już drugi „Konkursowy przegląd” piszę go z jeszcze większym zapałem, ponieważ konkursy, które polecałem wam 2 tygodnie temu sprawiły mi wiele frajdy za sprawą wygranych 🙂
W konkursie Puma, który wam polecałem udało mi się wygrać gogle Samsung Gear VR, natomiast w loterii XL Energy – bezprzewodowy głośnik. Jak tylko nagrody do mnie dotrą, wrzucę je na nasz instagramowy profil.
Dzisiaj polecam wam kilka naprawdę świetnych konkursów, szczegóły możecie zobaczyć poniżej. Zrobię wszystko, by zdobyć w  nich nagrody i za dwa tygodnie się nimi tutaj pochwalić.
Ktoś się mnie kiedyś wyśmiał, że biorę pożyczkę po to żeby wziąć udział w konkursie (chodziło o konkurs VIVUS). Pożyczka mnie nic nie kosztowała, spłaciłem ją po 3 dniach a wygrana w postaci bonu na wakacje (6000 zł ) jest jedną z największych moich wygranych. Dlatego szukam, również szczęścia w konkursach, które nie są zbyt popularne, zwiększając dzięki temu swoja szansę.
Pamiętaj, że przed wzięciem udziału w konkursie sprawdzam dokładnie organizatora, dzięki czemu możesz mieć pewność, że żaden konkurs polecany przeze mnie to nie ściema.

Życzę wygranej 🙂
Ł

Moja ocena (1-6 )

KATEGORIA KONKURS INTERNETOWY – Wybór użytkowników (CENEO)

Zasady: Należy dokończyć zdanie: „Korzystam z ceneo, bo…”
Nagrody: 1x Wymarzona wycieczka dla dwojga z listy ofert biura podróży Travel Planet o wartości 12.000,00 zł
3x konsola PlayStation 4 Pro 10x  Karta Podarunkowa Sodexo o wartości 200 zł
Czas trwania:  do 31 października

  • Szanse na wygraną 35%
  • Stopień trudności 30%

Moja ocena (1-6 )

KONKURS PROMOCYJNY – Loteria „Noc gwiazd z Kinder Bueno”

Zasady: 1. Kup Kinder Bueno, Kinder Bueno White lub Kinder Bueno Mini,  2. Zachowaj paragon i opakowanie, 3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie loterii.
Nagrody: 1 x dwuosobowy wyjazd do Los Angeles na galę wręczenia Oscarów, 100 x voucher na zakupy o wartości 1.000 zł
910 x dwuosobowy bilet do kina
Czas trwania:  do 12 listopada 

  • Szanse na wygraną 45%
  • Stopień trudności 5%

Moja ocena (1-6 )

KONKURS FOTOGRAFICZNY – „Owocne wybory z Mieszanką Krakowską”

Zasady: Wejdź na stronę konkursu i oddaj głos na jeden z dwóch proponowanych smaków Mieszanki Krakowskiej. Za pomocą formularza zgłoszeniowego prześlij zdjęcie, które pokazuje „Mieszankowy Moment”, czyli czas spędzony wspólnie z rodziną. Na zdjęciu musi być widoczna Mieszanka Krakowska lub Mieszanka Krakowska Nowe Smaki. .
Nagrody: 7x rodzinny weekend w Krakowie,  77x zestaw rodzinnych puf , 777x zapas Mieszanki Krakowskiej
Czas trwania:  do 14 października

  • Szanse na wygraną 60%
  • Stopień trudności 55%

Moja ocena (1-6 )

KONKURS SPECJALNY – „TWOJA WYGRANA POŻYCZKA W LENDON.PL”

Zasady: Należy poprawne wypełnienie przez Uczestnika wniosku o udzielenie za pośrednictwem strony www.lendon.pl pierwszej pożyczki do kwoty 2500 zł na termin nie dłuższy niż 45 dni. ( pierwsza pożyczka jest w pełni darmowa, można wziąć niższą kwotę np. 1200 zł) . Po udzieleniu pożyczki należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia udziału w Konkursie, który zostanie wysłany drogą mailową na adres e-mail wskazany przez Uczestnika w trakcie składanie wniosku o pożyczkę. Pożyczkę można spłacić szybciej niż w zgłoszonym terminie.
Nagrody: Codziennie jedna osoba wygrywa spłatę pierwszej pożyczki do kwoty 2500 zł.
Czas trwania: Konkurs trwa od dnia 7 sierpnia 2017 roku do dnia 5 listopada 2017 włącznie, z wyłączeniem następujących okresów:a) 11-24 września 2017 b) 09-22 października 2017

  • Szanse na wygraną 45%
  • Stopień trudności 30%

Celem każdej gry jest wygrana. Jeśli nie zależy ci na wygranej, bez sensu jest walczyć.

Rachel Hawthorne – Blask księżyca